Tüm endüstriyel makine ve teçhizatlarına uygun , tüm çelik konstrüksiyon vinçlere uygun ucuz maliyetli kablosuz vinç kumandası işleri yapmaktadır. 

Ev – Ofis – Aretim Atölyeleri – Binalar – Fabirakalar – ve daha birçok alanda kullanılan elektrik panolarının altyapıya uygun olarak tasarım dizayn montajları… 

Neler Yapıyoruz

Firmamız Elektrik , Elektronik , Her türlü motor bobinaj ve bakır sarım işleri , Kablosuz vinç uzaktan kumandası , elektrik panosu arıza ,pano montajı , pano kurulumu , elektrikli el aletlerinin bakım ve onarımların , Vinç Elektrik Mekanik Bakım Onarım Tamir Servisi , 2. el alış ve satış işlemlerini yapmaktadır.

Garanti Bobinaj Elektrik Elektronik Bobinaj Servisi Evlerinizde ve işyerlerinizde kullandığınız matkap | testere | şarjlı el aleti , zımpara makinesi vb brçok cihazınızı uzun süreli dayanıklı olacak şekilde bakım onarım ve tamir hizmeti vermektedir.

Sayfaya Git >> 

Garanti Bobinaj Elektrik Elektronik Bobinaj Servisi endüstriyel yapıda olsun veya olmasın birçok makine ve teçhizatın elektrik motorlarının tamir bakım onarım ve bakır sarım hizmetlerini vermektedir.

Sayfaya Git >>  

Vinç Elektrik Motor Arıza Bakım Onarım Tamir Servisi Ankara Ostim

Vinç Elektrik Motor Arıza Bakım Onarım Tamir Servisi Ankara Ostim

Köprülü Tavan Vinç , Portal Vinç , Pergel Vinç , Arabalı Vinç , Gezer vinç lerin kullanım esnasında oluşabilecek elektriksel ve mekanik arızalarınızı yerinde ve zamanında Garanti Elektrik Bobinaj olarak vinç arıza ve bakım servisi vererek  gideriyoruz.

Sayfaya Git >>

Ulaşım Adresi

Adres : Melih Gökçek Bulvarı Halk İş Merkezi No:17/69 Ostim/Yenimahalle/ANKARA

İletişim Bilgileri

Telefon : 0312 395 06 45
GSM      : 0538 346 97 37

E-Postainfo@garantibobinaj.com

Ankara Servis Bölgelerimiz ;

Ankara | Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesi | Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi | Ankara Kazan Organize Sanayi Bölgesi | Ankara Siteler Sanayi Bölgesi | Ankara Keresteciler Sanayi Bölgesi